makiažas

2021 metai: atkeliauja naujos makiažo tendencijos!

Nauji metai reiškia naujas makiažo tendencijas! Jei dar nežinote koks įvaizdis bus madingas šiais metais, dalinamės svarbiausiais aspektais, kurie padės atrodyti madingai ir stilingai kasdien.

Visgi grožio ir mados sritį nuolatinis kaukių dėvėjimas taip pat paveikė. Būtent todėl daugiausiai dėmesio šį kartą susilaukė akys, kurioms teks skirti daug daugiau dėmesio nei anksčiau. Galbūt atrasite tai, ko trūksta jūsų įvaizdžiui?

makiažas

Spalvotas tušas

Dėvint kaukę sunku pamatyti kažką daugiau nei akis, būtent todėl šiais metais rekomenduojama į šią veido zoną įnešti žaismingumo. Tarp ryškiaspalvių tušų jau įprasta pastebėti mėlyna, violetine ar žalią spalvą, galbūt, jų po truputį atsiras vis daugiau? Nenorinčioms pernelyg ryškių spalvų, galima pirmu sluoksniu blakstienas tepti rudu arba juodu tušu, o antruoju pridėti šiek tiek spalvos akių kampučiuose.

Akių pravedimas

makiažas

Jau kurį laiką populiarus „katės akių“ pravedimas ir toliau lieka makiažo gudrybių top‘e. Šiais metais daugiau dėmesio reikėtų skirti akis „pratempiančiam“ pravedimui, kuris kaip ir blakstienos turėtų būti žaismingas – rinkitės rudus, pilkus atspalvius įdomesniam įvaizdžiui. Drąsioms moterims puikiai tiks elektrinės mėlynos spalvos pravedimas.

 

 

 

Dūminis akių makiažas

Jau klasika vadinamas dūminis akių makiažas niekur nedingsta! Vienintelis skirtumas – šiais metais galima nebijoti eksperimentuoti su įvairiais šešėliais. Madingi tiek blizgūs, tiek matiniai atspalviai, todėl nebijokite maišyti skirtingų spalvų. Itin madingą įvaizdį išgausite su šlapiais šešėliais.

makiažas

Tvarkingi, bet vešlūs antakiai

makiažas

Plonyčiai it siūlas antakiai jau seniai nebemadingi ir greičiausiai su šia tendencija atsisveikinta ilgam. Dabar į madą atkeliauja vešlūs ir dailiai iššukuoti antakiai. Tam, kad jie atrodytų nepriekaištingai, rekomenduojama naudoti specialų gelį, kuris užtikrina, jog plaukeliai bus suformuoti tobulai. Turint retesnius antakius ir norint išgauti vešlių antakių įvaizdį padės specialūs pieštukai.

 

 

 

Ilgai išliekantys lūpų dažai

Kadangi didžiąją dalį laiko kol nebūnama namuose lūpos būna pridengtos kauke, populiarūs tapo lūpdažiai ir lūpų blizgiai, kurie greitai susigeria, palikdami dailų atspalvį ant lūpų, kuris netepa. Tai reiškia, jog lūpų įvaizdis bus natūralesnis, tačiau išliks ilgai ir nenusitrins dėvint kaukę.

makiažas

Švytinti oda

Gaivi, sveika ir švytinti oda greičiausiai niekuomet neišeis iš mados. Taigi, rūpesčio savo veido oda niekuomet nebus per daug! Kuo dailesnė oda, tuo mažiau makiažo jai reikės. Skirkite daugiau dėmesio odos būklei ir keiskite sunkius makiažo pagrindus į BB ar CC kremus su atspalviu – taip oda atrodys natūralesnė ir gaivesnė!

 

2021 metų tendencijos džiugina didesniu dėmesiu akių zonai ir natūralesniam antakių, veido odos įvaizdžiui. Nepamirškite spalvų ir drąsių sprendimų, taip išsiskirsite iš minios net ir būdami su veido kauke!

paakių kaukė