5 makiažo triukai

5 makiažo triukai brandžiai odai: kaip atrodyti jaunesnei?

Pasipuošti ir pasitikėti savimi norisi bet kokiame amžiuje. Nesvarbu ar ruošiatės į pasimatymą ar į oficialų darbo susitikimą – makiažas turi suteikti daugiau pasitikėjimo, o ne atvirkščiai. Turint brandžią odą ir jau pastebint gilėjančias raukšleles, dažnai norisi atrodyti jaunesnei. Būtent todėl stengiamasi makiažu paslėpti kiekvieną trūkumą ir paryškinti akis bei lūpas, kad kuo mažiau dėmesio atitektų odai.

makiažas

Labai dažna vyresnių moterų klaida – apvesti akis didele juoda linija, o lūpas padažyti kuo tamsesniu ir ryškesniu lūpdažiu. Tai pagrindinė klaida, kuri gali net ir pasendinti, todėl pats laikas naujiems įpročiams! Dalinamės 5 triukais, kurie užtikrins jaunesnį įvaizdį.

 

Makiažo bazė

Pirmiausia, būtina turėti makiažo bazę! Galbūt, ne kiekvienas yra su šia sąvoka susipažinęs, tačiau tai yra tobuliausias būdas paslėpti turimus odos trūkumus. Visų antra, būtina išsirinkti kokybišką priemonę, jei norisi gero efekto! Makiažo bazė dar kitaip vadinama gruntu arba primer‘iu. Ji yra skirta paslėpti ryškesnius odos trūkumus – priemonė lygina odą, užpildo randelius, nedideles raukšleles, mažina blizgėjimą. Spalvotos makiažo bazės gali padėti paslėpti raudonį, spuogelius, pageltusias veido odos zonas, tamsesnius randelius. Praimer‘is ne tik užtikrina, kad kitos makiažo priemonės atrodys geriau, bet ir išsilaikys geriau.

makiažas

Pudros atspalvis

Nėra nieko blogiau nei prastai pasirinktas pudros atspalvis, kuris smarkiai rėžia akį, jei neatitinka tikrosios odos spalvos. Atspalvį lengviausia išsirinkti priemonę išbandant ant nedidelio odos lopinėlio. Jei niekaip nepavyksta atrasti tobulo varianto, galima maišyti du tonus tarpusavyje. Patarimas brandžios odos savininkėms: visuomet rinktis šiltesnius savo atspalvio tonus. Tai leis džiaugtis jaunatviškiau atrodančiu makiažu. Tam, kad tolygiai padengtumėte pasirinktą makiažo pagrindą padės makiažo kempinėlė, kuri užtikrins, jog priemonės nepadauginsite. Per didelis kiekis pudros ant veido taip pat gali lengvai pasendinti.

makiažas Švytėjimas

Norint suteikti savo įvaizdžiui gaivumo, reikia nepamiršti highlighter‘io. Tai priemonė, suteikianti švytėjimo! Tikrai nereikia viso veido padengti švytinčių dalelių turinčiu kremu ar pudra, tačiau kai kurioms zonoms tai gali būti labai naudinga. Natūraliai atrodantis švytėjimas iškart atjaunina veidą, jis atrodo sveikesnis. Vietoj per ryškaus ir tamsaus lūpdažio bei storo akių apvedimo pieštuku, verta pasirinkti subtilų šių zonų paryškinimą, kuris nekris į akis, bet bus efektyvus visu 100 procentų. Su highlighter‘iu ryškinkite kaktos centrą, skruostus, vietą po antakiu, smakrą ir mažą lopinėlį centre virš lūpos. Taip akys atrodys didesnės, lūpos putlesnės, o veidas įgaus dailesnę formą.

Akys

Akims paryškinti rekomenduojama naudoti kokybišką tušą, kuris tolygiai padengtų blakstienas be burbuliukų ir nenubėgtų po poros valandų. Nereikia dėti kelių tušo sluoksnių, nes taip blakstienos sulips, atrodys prastai. Ilginantis blakstienų tušas užtikrins, jog akys atrodys žavingai jų pernelyg neapkraunant ir išlaikant gaivų įvaizdį.

makiažas

Lūpos

Lūpdažį pasirinkti reikėtų šviesesnį. Atspalvį galima derinti prie savo odos spalvos, taip atsirenkant labiausiai tinkantį ir patinkantį. Šviesesni lūpdažiai suteikia apimties, todėl lūpos atrodo putlesnės. Dar geriau, jei pasirenkama ne matinė, o blizgi priemonė – tai suteikia pilnumo. Norint jaunatviško įvaizdžio, rekomenduojama vengti tamsių matinių spalvų.

 

Štai visos 5 gudrybės, kurias reikia žinoti kiekvienai brandžią odą turinčiai moteriai. Įvaldžius makiažą tikrai galima nesunkiai paslėpti daugelį trūkumų ir lengvai paryškinti privalumus. Atrodykite nuostabiai kasdien!

makiažas