Drėkinanti paakių kaukė ”GOLD EFFECT”

Su drėkinančiu serumu ir antioksidantais intensyviai drėkina paakių odą. Kolagenas ir retinolis paskatina odos atsinaujinimą, lygina smulkias raukšles, padeda sumažinti akių maišelius ir suteikia odai tvirtumo. Hialurono rūgštis efektyviai atkuria odos drėgmės balansą, maitina ją, išlaiko odą elastingą ir skaisčią. Anatominė paakių kaukės forma ir lipni želės pavidalo tekstūra, užtikrina gerą įsiskverbimą ir absorbciją.

45,00

Aprašymas

Naudojimo būdas: uždėkite kaukės lapelius ant švarios, drėgnos odos paakių zonoje. Palaikykite 10-15 minučių. Nuėmę kaukę, likusį serumą švelniai įmasažuokite į odą. Po naudojimo išmeskite, antrą kartą naudoti netinka.

Sudėtis

Aqua, Propanediol, Butylene Glycol, Collagen, Gold, Betaine, Sodium Hyaluronate, Mica, Cellulose, Retinol (Vitamin A), Tocopherol (Vitamin E), Niacinamide, Phenoxyethanol.

Laikymo sąlygos

Laikyti sausoje vietoje, kambario temperatūroje, saugoti nuo tiesioginių saulės spindulių. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje.

Įspėjimas

Tik išoriniam naudojimui. Venkite naudoti ant nudegusios, subraižytos ar sudirgusios odos. Jeigu atsirastų alerginė reakcija, nenaudokite ir pasitarkite su dermatologu.