Zoom makiažas

Greito makiažas gudrybės, kai laukia nuotolinis Zoom susitikimas

Šie metai atnešė netikėtų pokyčių, dėl kurių daugelis pradėjo dirbti namuose. Jei ir Jūs kurį laiką darbuojatės iš namų, greičiausiai pastebėjote, jog darytis pilną makiažą dėl vieno nuotolinio Zoom susitikimo užtrunka per ilgai ir tikrai nėra verta. Darbas „online“ populiarus išliks dar ilgai, todėl mes paruošėme Jums greito makiažo patarimų, kurie leis nuotoliniuose susitikimuose atrodyti puikiai ir nesugaiš tiek daug Jūsų laiko.

 

Puiki pagalba ryte – vėsūs produktai

Tikrai ne visi rytais atrodo kaip modeliai iš žurnalų. Kartais susiduriama su patinimu, kuris ypač paveikia paakių zoną. Suprantama, kad tokiais atvejais susitikimai net ir nuotoliniu būdų tikrai nedžiugina. Žinant, kad rytais tenka susidurti su tokiais nemalonumais, rekomenduojama iš anksto pasiruošti paakių kaukę ar kitą priemonę, skirtą paakių priežiūrai. Su patinimu puikiai susitvarko produktai, kurie yra vėsūs, todėl juos rekomenduojama laikyti šaldytuve.

 

Sudrėkinkite veido odą

Kol dar svarstote ar prireiks kontūravimo ar ne, ką daryti su plaukais ir kaip dažyti akis, svarbu nepamiršti drėkinamosios veido priemonės, kuri bet kokiu atveju yra reikalinga, net jei makiažo Jums absoliučiai nereikės. Hialurono serumas greitai susigers į odą atkurdamas drėgmės balansą, o drėkinamasis kremas „užrakins“ serumo naudingąsias medžiagas, jog jos neišgaruotų. Drėkinimas padės įgauti sveiko spindesio.

 

Paslėpkite tik labiausiai matomus netobulumus

Ruošiantis vaizdo skambučiui, tikrai nereikia užsidėti didžiulio sluoksnio pudros. Per kompiuterio kamerą mažiausi netobulumai tikrai nesimato, todėl daug svarbiau laiko skirti bruožų akcentavimui, o ne trūkumų uždengimui. Svarbiausia suvienodinti odos spalvą, o tam tikrai pakaks ir atspalvio turinčio drėkinamojo kremo arba tiesiog BB kremo, kurį lengvai ir greitai ant veido paskirstysite su makiažo kempinėle. Jei vargina patamsėjusi paakių zona ar kita problema, kuri gali būti lengvai pastebima per kompiuterio kamerą, tai pataisyti galima panaudojus šiek tiek paakiams skirtomis maskuojamosios priemonės.

 

Zoom makiažas

 

Skaistalų naudojimas

Jog oda atrodytų gyvesnė ir sveikesnė, nepamirškite skruostus paryškinti skaistalais. Veidas vaizdo skambučių metu per kamerą gali atrodyti blankiai, todėl nedidelis kiekis skaistalų bus puikus sprendimas! Gyvumo suteiks ir spindesį suteikiančios priemonės (angl. highlighters), kurias naudoti rekomenduojama po antakiais, ant skruostikaulio ir ant nosies galiuko. Taip oda atrodys tiesiog švytinti!

 

Akcentuokite akis ir lūpas

Tikrai nereikia atsidaryti savo akių šešėlių paletės ar visos lūpdažių kolekcijos. Dalykiniam vaizdo skambučiui užteks kokybiško blakstienų tušo, kuris išryškins Jūsų žvilgsnį. Taip pat akcentuoti vertėtų ir antakius, kuriuos greitai užpildyti galima antakių pieštuku arba šešėliais. Nenorint užtrukti daug laiko, tikrai nerekomenduojama naudoti lūpdažio. Lūpos atrodys putlesnės ir gyvesnės greitai jas patepus lūpų blizgiu su Jūsų mėgstamu atspalviu. Išryškinti akis ir lūpas būtina, nes būtent šios sritys bus pagrindinis Jūsų makiažo akcentas.

 

Štai ir viskas! Makiažas dalykiniam vaizdo skambučiui atliktas vos per 10 minučių. Šie patarimai tikrai išgelbės ne tik darbingomis dienomis, bet ir tingiais vakarais, kai laukia vaizdo skambutis su draugais ar šeimos nariais.