odos priežiūra

Kaip „Covid-19“ pandemija pakeitė grožio puoselėjimo ritualus?

Koronavirusas tikrai paveikė daugelį sričių, neaplenkdamas ir grožio pramonės. Buvimas namuose kelis mėnesius privertė visai kitaip pažvelgti į savo išvaizdą ir pakeisti savo grožio puoselėjimo rutiną. Ritualai ir paslaugos, kurios įprastai buvo atliekamos grožio salonuose, per naktį tapo nebeprieinamos. Daugelį būtiniausių dalykų moterys išmoko pasidaryti pačios arba prisiminė kaip reikia kai kurias procedūras atlikti tiesiog namuose. Taigi, kaip karantinas pakeitė požiūrį į grožį?

 

Makiažą pakeitė geresnė odos priežiūrą

Kai eiti niekur nereikia, o didžioji dalis dienos yra praleidžiama namuose, greičiausiai sunku save įsivaizduoti su dideliu sluoksniu makiažo. Karantinas suteikė progą odai labiau pailsėti ir atvėrė galimybę labiau priimti savo natūralią išvaizdą. Didžioji dalis bendravimo su draugais, artimaisiais vykdavo būnant namuose, per vaizdo skambučius, todėl moterys taip pat turėjo progą apsiprasti būti be makiažo ir jaustis patogiau bei jaukiau prieš aplinkinius.

 

Nuolat būnant namuose atsirado ir daugiau laiko, kurį buvo galima skirti grožio ritualams. Karantino metu SPA persikėlė į kiekvieno namus, todėl gebėjimas pasirūpinti grožiu patiems labai išpopuliarėjo. Kol už lango karaliavo virusas, odos būklę puikiai gelbėjo turtingos sudėties veido kaukės, natūralūs, namuose turimi produktai, „Gold Effect“ paakių kaukės, drėkinantys serumai ir įvairiausi kremukai. Kodėl grožio ritualai namuose negali užsitęsti ir tapti tradicija? Gali! Oda už tai tik padėkos.

 

Po karantino – daugiau natūralumo

Kadangi karantino metu nagų priauginimas, gelinis lakavimas, plaukų dažymas, kirpimas ir kitos panašios paslaugos pas specialistus nebuvo prieinamos, natūralumas „perėmė vadžias“. Kaip minėta, dėl nuolatinio buvimo namuose, ženkliai sumažėjo makiažo naudojimas, tačiau tai tikrai ne vienintelis dalykas, kuris pasikeitė. Vieni žmonės pasinaudojo proga susigrąžinti natūralų įvaizdį, kiti išmoko pasirūpinti savo išvaizda patys. Tai buvo tinkamas laikas moterims atsiauginti natūralius plaukus, kol jie nebuvo dažomi bei kerpami.

 

Per kelis mėnesius taip pat prireikė ir priaugintais nagais atsikratyti, ir gelinius lakavimus grožio salonuose pamiršti. Dėl šios priežasties vėl į madą grįžo paprasti lakai, o kai kurių moterų namus papildė gelinio lakavimo lempos. Taigi, dalis moterų tapo puikiomis grožio paslaugų specialistėmis, o kai kurios pasinaudojo proga ir vėl prisijaukinti natūralumą.

 

Mažesnė priklausomybė nuo grožio specialistų

Karantinas atnešė galimybę namuose patiems paeksperimentuoti su savo išvaizda, išbandyti savo kūrybiškąją pusę ir paskatino savarankiškumą. Dėl šios priežasties, tikėtina, kad kurį laiką grožio specialistai bus reikalingi tikrai ne visiems. Savarankiškumas rūpinantis savo grožiu tikrai spėjo paplisti, o kai kurie grožio ritualai, procedūros tapo įpročiais. Neeilinė padėtis paskatino išmokti dailiai nagus susitvarkyti, persidažyti plaukus, atrasti ir namuose puikiai veikiančias odos priežiūros priemones.

 

Pripratus patiems savimi pasirūpinti, dalis žmonių greičiausiai nebenorės atsigręžti atgal – juk namuose grožiu pasirūpinti kur kas pigiau nei lankytis grožio salonuose. Visada yra puiku mokytis naujų, su grožiu susijusių įgūdžių, tačiau tai gali nemaloniai paveikti grožio specialistų veiklą.