Kodėl tavo kosmetinėje privalo atsirasti makiažo kempinėlė?

Makiažo kempinėlės jau užkariavo pasaulį, todėl ką tikrai žinome – neįmanoma atrasti makiažo mylėtojos, kuri savo kosmetinėje jos neturėtų. Spalvingos ir dažnai lašo formą primenančios kempinėlės sužavi tiek nepriekaištingo kasdieninio makiažo siekiančias moteris ir merginas, tiek profesionalius vizažo meistrus.

makiažo kempinėlės

Galite naudoti pačią tobuliausią pudrą pasaulyje, tačiau be tobulo įrankio, jos užtepti nepriekaištingai tikai nepavyks. Pudra subėga į raukšleles ar išsausėjusias vietas, o gal pasiskirsto netolygiai? Galbūt, jos dedate per daug ar per mažai? Visos šios problemos ir klausimai puikiai žinomi kiekvienai makiažo mylėtojai, tačiau su makiažo kempinėle daugelio jų tikrai galima išvengti. Sužinokite kodėl ši tendencija apvertė grožio pasaulį aukštyn kojom ir kaip išsirinkti tobulą variantą sau!

 

makiažo kempinėlės

 

Kuo makiažo kempinėlės yra ypatingos?

Makiažo kempinėlės yra genialiai paprastas įrankis, kurį itin lengva naudoti, todėl rezultatai tik dar labiau nustebina. Galima sugalvoti daug priežasčių kodėl makiažo kempinėlės vertos vietos jūsų kosmetinėje! Keliomis iš jų dalinamės:

 

 

 

 

 

Lengvas naudojimas ir valymas. Nereikia skaityti jokių ilgų instrukcijų! Kempinėlę reikia sušlapinti, vandens perteklių išspausti ir VUOLIA – kempinėlė paruošta naudojimui. Panaudojus kempinėlę, ją būtina išplauti ir padėti taip, jog ji galėtų kvėpuoti, išdžiūti.

 

 

 

 

Universalumas. Su makiažo kempinėlėmis nesunkiai paskirstysite makiažo bazę, pagrindą ar pudrą, paslėpsite trūkumus maskuokliu ar paryškinsite bruožus skaistalais bei kontūravimo priemonėmis. Tinkamai pasirinkta makiažo kempinėlė gali sumažinti ir naudojamų šepetėlių skaičių. Lašo formą primenančios kempinėlės leidžia lengvai makiažu padengti net sunkiai prieinamas vietas. Taip pat tai yra puikus sprendimas keliaujant – kam užimti lagamino vietą keliomis skirtingomis priemonėmis, kai visas svarbiausias funkcijas atliks viena kempinėlė?

 

 

 

Tolygumas! Na, ir kas nesvajoja apie tolygiai ir natūraliai atrodantį makiažą, kai galima džiaugtis nepriekaištingai atrodančia oda? Kempinėlė, naudojama švelniais tapšnojamaisiais judesiais nepalieka jokių dryžių ir užtikrina sklandumą.

 

 

Kaip išsirinkti tinkamą makiažo kempinėlę?

Kad makiažo kempinėlė iš tiesų būtų nepakeičiama priemonė jūsų kasdienybėje, reikia išsirinkti kokybišką variantą, kuris džiugins savo funkcionalumu, nesuplyš vos po kelių panaudojimų ir suteiks efektą, kurio tikitės, o gal net geresnį! Svarbiausi dalykai, kurie turi daug įtakos makiažo kempinėlės tinkamumui:

 

Forma. Makiažo kempinėlių formų greičiausiai yra tiek pat kiek jų spalvų. Šiuo metu geriausiai vertinamos daugelio šios priemonės gerbėjų yra kiaušinio ar lašo formas primenančios kempinėlės. Jų privalumas tame, kad platesnė dalis gali būti naudojama pagrindinėms veido sritims – skruostams, kaktai ir kt. Smailesnis kempinėlės galas leis nesunkiai naudojamais produktais padengti paakių zoną, sritį aplink nosį ir pan.

 

 

Poringumas. Šis faktorius turi įtakos tam, kiek kempinėlė sugers jūsų naudojamų priemonių ir kaip jos bus paskirstomos. Pernelyg porėta priemonė, kai plika akimi lengvai matomos skylutės, gali sugerti priemonės per daug ir nesuteikti norimo efekto. Smulkaus poringumo kempinėlės suteiks geriausius rezultatus darant makiažą ir nesugers tiek daug naudojamų priemonių.

 

 

Makiažo kempinėlės naudojimas

  1. Makiažo kempinėlė sušlapinama. Ją suspaudžiant pašalinamas vandens perteklius. Kempinėlė padidės ir nesugers tiek daug naudojamo produkto.
  2. Naudojamą pudrą ar kitą priemonę reikia dengti tapšnojamaisiais judesiais. Taip priemonė paskirstoma labai greitai ir tolygiai.
  3. Sunkiau prieinamas vietas lengvai priemonėmis padengsite naudojant smailesnę makiažo kempinėlės pusę.
  4. Panaudojus kempinėlę reikia išplauti specialiai tam skirta valymo priemone arba švelniu muilu.