hialurono serumas

Odai naudingos hialurono rūgšties savybės

Hialurono rūgštis žmogaus organizme gaminasi natūraliai – tai skaidri, kiek lipni medžiaga, kurios rasti galima jungiamuosiuose audiniuose. Didelė dalis hialurono rūgšties yra randama būtent žmogaus odoje. Ji turi savybę susijungti su vandenių, todėl taip palaikoma odos drėgmė. Deja, bet laikui bėgant šios medžiagos organizme mažėja, kaip ir kolageno, tad po truputį galima pastebėti odos pasikeitimus, raukšlelių atsiradimą ir kitus, ne itin džiuginančius požymius.

Hialurono rūgšties pagrindinė paskirtis yra užtikrinti, jog visi žmogaus audiniai būtų tinkamai sudrėkinti. Daug žmonių yra įpratę naudoti hialurono rūgšties papildus, tačiau atsiranda vis daugiau kosmetikos, odos priežiūros priemonių, kurios yra praturtintos šiuo puikiu ingredientu. Naudojant kokybiškas priemones su hialuronu, galima džiaugtis puikia jo nauda odai. Nežinote kuo hialuronas toks ypatingas? Straipsnyje pateiksime Jums kelias nepakeičiamas šio ingrediento savybes!

 

Hialuronas – puikus humektantas

Humektantai yra labai svarbi odos priežiūros priemonių sudėtinė dalis. Jie geba pritraukti drėgmę ir ją sulaikyti kaip kempinė, todėl pasižymi puikiomis drėkinamosiomis savybėmis. Hialurono molekulė gali pritraukti net 1000 kartų daugiau vandens nei sveria pati. Būtent dėl šios priežasties naudojant priemones su hialurono rūgštimi, galima labai pagelbėti savo odai. Ypač jei ji yra linkusi sausėti, pleiskanoti.

 

Užtikrina lygesnę odą

Senstant odoje tikrai mažėja elastino, todėl oda tampa nebe tokia lygi bei tvirta. Jei norisi kaip įmanoma ilgiau neprarasti tokių odos savybių, hialurono rūgštis gali padėti prisotindamas odą drėgme, dėl ko ji sutvirtėja, atjaunėja ir tampa stangresnė. Reguliariai naudojant priemones su hialurono rūgštimi galima pastebėti ir odos lygėjimą. Dėl intensyvaus drėkinimo raukšlelės taip pat gali tapti daug mažiau pastebimos. Naudoti priemones su hialurono rūgštimi rekomenduojama ir jaunai odai – taip užtikrinsite, jog raukšlelių atsiras mažiau, nes oda visuomet bus tinkamai sudrėkinta.

 

Suteikiama apsauga ir skatinamas ląstelių atsinaujinimas

Hialurono rūgšties pagalba galima atstatyti normalų veido odos lipidų barjerą, todėl oda geba lengviau apsisaugoti nuo daugelio neigiamų aplinkos veiksnių, kurie gali turėti įtakos net ir odos senėjimo procesams. Tinkama odos apsauga reiškia, jog oda nebūna veikiama laisvųjų radikalų ar kokių nors uždegiminių procesų, todėl sukuriama puiki aplinka ląstelių atsinaujinimo procesui vystytis. Hialurono serumas, naudojamas su vitamino C bei SPF turinčiomis odos priežiūros priemonėmis, gali taip pat būti veiksminga pagalba kovoje su jau esamomis pigmentinėmis dėmėmis ir jų atsiradimu.

 

Taigi, hialurono rūgštis yra nuostabus ingredientas, kuris gali padėti tiek sausai, tiek brandžiai ar aknės pažeistai odai. Šio ingrediento nauda yra nepaneigiama, todėl drąsiai rinkitės hialurono rūgšties turinčias odos priežiūros priemones. Jos padės susitvarkyti su daugeliu odos problemų, pagerins bendrą odos būklę bei suteiks jai gyvybingumo ir sveiko spindesio!