odos priežiūra

Odos priežiūros patarimai, kurie padės rytais atrodyti žvalesniems

Žmogaus išvaizdai ir odos būklei įtakos turi labai daug dalykų. Vienas iš jų yra miegas, kuris gali labai stipriai paveikti imuninę sistemą, savijautą ir dar labai daug kitų aspektų. Čia prasideda visa grandinė – išvaizdai įtakos turi miegas, miegui įtakos turi stresas, nerimas, nesėkmės darbe ar gyvenime, mityba, gyvenimo būdas, kuriems įtaką daro dar keliasdešimt kitų dalykų.

Prastas poilsis ir nekokybiškas miegas dažnai puikiai pasimato veidrodyje, kai nusiprausus veidą, ateina laikas makiažui. Patamsėję paakiai, atsiradę maišeliai ir papilkėjusi odos spalva tikrai nėra svajonė. Kartais net ir su makiažu sunku paslėpti šias „grožybes“, o į darbą išeiti juk reikia… Kaip tokiais atvejais atgaivinti odą ir iš namų išeiti pasitikint savimi?

 

Pasiruoškite iš anksto

Tikrai kartais sunku nuspėti kiek laiko pavyks skirti miegui. Kartais per ilgai užtrunkama darbe, gaminant ar tiesiog būnant svečiuose, o kiek valandų liko prieš suskambant žadintuvui taip ir nepasitikrinama. Per mažas išmiegotų valandų kiekis „nugula“ ant veido odos, sukurdamas ne pačius gražiausius meno kūrinius. Norint išvengti paakių maišelių, veido patinimo tikrai patartina pradėti sekti savo miego valandas ir visuomet pasiskaičiuoti ar tikrai pavyks išmiegoti 8 valandas, kurių reikia kiekvienam žmogui.

Tais atvejais, kai puikiai matysite, jog išmiegoti 8 valandų jau nepavyks, galima šiek tiek pasiruošti kitos dienos rytui. Greičiausiai tinkamai nepailsėjus tikrai savijauta nebus labai gera, tačiau su išvaizda galima padirbėti. Verta išbandyti naktines veido kaukes ar naktinį kremą, kuris užtikrins, jog poilsio metu oda gaus visų reikiamų medžiagų. Taip oda kitą dieną atrodys stangresnė, nes bus tinkamai sudrėkinta bei pamaitinta.

 

odos priežiūra

 

Patinimui – vėsūs produktai ryte

Jei labiausiai ryte vargina paakių ar viso veido patinimas, tuomet rekomenduojama nuolat šaldytuve laikyti paakių kaukę, drėkinamuosius, veidui skirtus produktus ar masažinį veido volelį. Skyrus šiek tiek daugiau laiko ryte savo odai tikrai lengvai atsikratysite patinimo naudojant vėsius produktus. Jie pagerina kraujo tekėjimą, todėl oda labai greitai įgauna žvalumo.

Sunkesniais rytais padėti gali ir paprasčiausias ledukas iš Jūsų šaldiklio. Žinoma, geriausia juo veidą švelniai tepti per kokią nors medžiagą. Šaltis padės ne tik pagerinti kraujotaką, bet ir nuraminti atsiradusius spuogelius, bėrimus. Taip pat toks metodas gali suteikti odai sveiko spindesio.

 

Netobulumų slėpimas

Paskutinis žingsnis, kai jau oda kur kas žvalesnė, yra netobulumų paslėpimas po maskuojančia priemone. Deja, bet dažnai tamsūs paakiai niekur nedingsta net jei ryte atliekate prizo vertą odos priežiūros rutiną. Tokiai problemai spręsti reikia reguliarumo, todėl kai norisi greitai šią problemą išspręsti tenka naudotis korektoriumi, kuris kuo puikiausiai paslepia visus poilsio trūkumo požymius.

 

Nors visiems ir taip aišku, kad pagrindinis žvalumo šaltinis ryte – stiprios kavos puodelis, deja, jis ne visada suveikia norint greitai pataisyti poilsio išsiilgusią veido odą. Šie patarimai tikrai padės sunkius rytus paversti kiek lengvesniais, tačiau pats geriausias patarimas tokiais atvejais – tiesiog pailsėti!