Valentino dienos dovanų idėjos

Valentino dienos staigmenų idėjos JAM ir JAI

Artėjant Valentino dienai, greičiausiai, daugelis suka galvą bandydami sugalvoti tobuliausią ir romantiškiausią dovaną ar staigmeną savo antrai pusei. Nebūtina paskirti didelio biudžeto, kad pavyktų pradžiuginti artimąjį. Juk ši šventė yra apie meile, ne apie brangiausią pirkinį! 

Valentino dienos dovanų idėjos

Gražūs gestai, romantiškos detalės ir netikėtumas yra geriausias būdas nustebinti mylimą žmogų. Trūksta idėjų? Straipsnyje rasite puikių patarimų JAM ir JAI. Galbūt, dar ne viskas išbandyta? 

 

JAI 

 • Saldainiai iš Prancūzijos

Saldainių ar kitų skanumynų dovanojimas Valentino dienos proga yra gana įprastas, tačiau kiek romantikos pridėtų iš pačios Prancūzijos atvežta saldainių dėžutė? Internetu užsisakyti šiais laikais galima iš bet kokios pasaulio šalies, todėl nesunkiai nustebinsite savo mylimąją pasirinkę romantiškiausiame pasaulio mieste pagamintus skanėstus. 

 • Balionai ir gėlės

Net ir pačios banaliausios dovanos gali būti padovanotos originaliausiais būdais. Pripildykite miegamąjį mėgstamiausių spalvų balionais – tai sukurs įspūdingą vaizdą. Gėles padėkite ant lovos ir, žinoma, nepamirškite mielo atviruko. Netikėta miegamojo transformacija tikrai nustebins ir leis pasidžiaugti nuostabiomis nuotraukomis Instagram‘e

 • Filmų vakaras

Romantiškam vakarui daug nereikia! Viską galima suorganizuoti tiesiog namuose, svarbiausia užtikrinti jaukią aplinką, kuri paliks nuostabius prisiminimus. Pirmiausia, išrinkite filmą, kuris, jūsų manymu, patiktų antrajai pusei. Jaukumą sukurti įprastai padeda žvakės, tačiau galima imtis kiek kitokių sprendimų – pastatykite „palapinę“ ar „fortą“ iš namuose esančių patalų ir papuoškite lemputėmis. Kad būtų patogu, nepamirškite pledų ir pagalvėlių. SVARBU – užkandžiai!

 • Atpalaiduojanti vonia

Nesvarbu ar Valentino diena darbo ar nedarbo diena, tačiau atpalaiduojanti vonia mylimajai – visuomet puiki idėja. Sukurkite smagią ir mielą aplinką vonios kambaryje, prileiskite karšto vandens, įmeskite gėlių žiedlapių. Galite uždegti aromatingą žvakę… Ant specialaus vonios staliuko padėkite mylimosios mėgstamiausią užkandį ar saldėsį ir taurę mėgstamo gėrimo. 

 • Komplimentai

Jei per pastaruosius metus nespėjote mylimajai išsakyti visų gražių žodžių, kuriuos norėjote, pats laikas juos užrašyti. Nuoširdus meilės laiškas, primenantis visą jūsų meilės istoriją ar originalių, šmaikščių komplimentų dėžutė tikrai praskaidrins nuotaiką! 

 • Atkurkite pirmą pasimatymą

Visada smagu prisiminti kaip prasidėjo draugystė. Pakvieskite savo mylimąją į pasimatymą ir pasistenkite aplankyti tas vietas, kuriose buvote pirmojo pasimatymo metu. Galbūt, tai dailus gamtos kampelis ar jauki miesto kavinė? 

Valentino dienos dovanų idėjos

 • Vakaro pasivaikščiojimas

Kadangi Valentino diena švenčiama žiema, greičiausiai vakarais mieste galima pasidžiaugti gausybe lempučių ir kitokių dekoracijų, kurios tikrai pradžiugina. Jei norite praleisti šią dieną mielai, bet paprastai – suorganizuokite pasivaikščiojimą gražioje vietoje ir nepamirškite saldaus karšto šokolado šilumai palaikyti! 

 • Leiskite išsirinkti mylimajai

Kartais geriausia staigmena gali tapti galimybė mylimajai pačiai pasirinkti ką norisi nuveikti. Žinoma, neužtenka pasakyti „veikiam tai, ką tu nori“. Padovanokite savo darytą atviruką, kuriame galėtų būti „kuponas“ bet kokiai antros pusės pasirinktai veiklai.

 • 14 staigmenų

Galima apie Valentino dieną pagalvoti iš anksto ir pradėti stebinti nuo vasario 1-osios dienos. Tai lyg meilės „advento“ kalendorius. Kasdien nustebinkite antrąją pusė kokia nors smulkmena – komplimentu, rašteliu, skanėstu ar veikla. 

 • Paruoškite vakarienę

Jei įprastai negaminate, tai Valentino diena yra puikus laikas pasireikšti ir nustebinti mylimąją nuostabiais receptais. Nepergyvenkite, jei kas nors nepavyks – tai bus smagus prisiminimas net jei vakarienė nebus pati skaniausia! 

Valentino dienos dovanų idėjos

 

JAM

 • Širdelės formos maistas

Tikrai visi žino, jog maistas vyrams visada bus maloni staigmena, ypač, kai jis gaminamas su meile. Pagalvokite apie tai, ką jūsų antroji pusė mėgsta ir ar galima tai paversti į romantišką širdelės formos patiekalą. Puiki idėja – mini naminės širdelės formos picos. 

 • Masažas

Paruoškite kambarį, suteikiant jam jaukumo ir pakvieskite savo mylimąjį į SPA. Raminanti muzika, žvakių šviesa ir eterinių aliejų kvapas užtikrins ne tik romantiką, bet ir atsipalaidavimą. Masažas – puiki dovana, ypač, jei antroji pusė grįžta namo po ilgos darbo dienos. 

 • Vaizdo įrašas

Vietoj ilgo meilės laiško, nusiųskite antrajai pusei smagų vaizdo įrašą. Sugalvokite ką norite pasakyti ar parodyti ir praskaidrinkite savo Valentinui nuotaiką. Vaizdo įrašas neturi šablono – sugalvokite jį pati. Galbūt, tai bus mielas ir romantiškas, o gal šmaikštus ir netikėtas sveikinimas? 

 • Pusryčiai i lovą

Smagiausios Valentino dienos – tos, kai galima džiaugtis tingiais rytais ir niekur nereikia skubėti. Kol antroji pusė miega, pagaminkite jo mėgstamiausius pusryčius. Tai paprasta, tačiau nuostabi staigmena! 

 

Valentino dienos dovanų idėjos

 

 • Paslaugų kuponai

Jei dar niekuomet nestebinote mylimojo paslaugų kuponais – pats laikas išbandyti. Svarbiausia nepamiršti padaryti gražių kortelių ar lapelių, kuriuose galėtų būti užrašytos jūsų teikiamos paslaugos. Jomis antroji pusė galėtų bet kada pasinaudoti. Tai gali būti vakarienė, bučinys, masažas ir daugelis kitų dalykų. Svarbiausia pažiūrėti į tai kūrybingai!

 • Keksiukai

Ir vyrai mėgsta saldumynus! Nustebinkite antrąją pusę mėgstamiausiais keksiukais, o, galbūt, nauju jų receptu? Žinoma, visuomet galima pradžiuginti ir kitokiu gardėsiu – pagalvokite kas patiktu mylimajam. 

 • Mėgstama veikla

Greičiausiai tikrai yra veikla, kuria užsiima jūsų antroji pusė, tačiau jums ji nepatinka arba tiesiog ja niekuomet neužsiimate. Valentino dienos proga paskirkite savo laiką mylimojo mėgstamai veiklai. Nesvarbu ar tai sportas, kompiuteriniai žaidimai ar šachmatai – pasistenkite pasilinksminti kartu. 

 • Lobio paieškos

Sugalvojus kokią nors mažą dovanėlę ar prizą savo antrajai pusei, paslėpkite ją ir sudarykite žemėlapį, kur jos ieškoti. Pati dovanėlė nėra itin svarbi, nes daugiausiai prisiminimų paliks jos paieškos. Jas galima suorganizuoti namuose ar kur nors kitur. Sudarykite žemėlapį ir pažymėkite vietas, kuriose galima gauti užuominų, vedančių arčiau dovanos. 

 • Nebandyta pramoga

Išrinkite kokią nors pramogą, kurios niekada nei jūs, nei antroji pusė nėra bandžiusi. Taip nustebinsite mylimąjį nauja patirtimi, o, galbūt, nauja veikla taps dar vienu hobiu ir galimybe praleisti daugiau laiko kartu? 

 • Darbų sąrašas

Jei žinote kokių darbų jūsų partneris nemėgsta labiausiai ir turite galimybę, Valentino dienos proga padarykite tokius darbus už juos. Tai gali būti ir visiškos smulkmenos ar namų ruošos darbai, tačiau jų atlikimas tikrai praskaidrins nuotaiką! 

Nepamirškite, kad svarbiausia meilės dienos dovana yra Jūsų laikas ir dėmesys, tačiau mažos staigmenėlės ir gražūs gestai puikiai padeda palaikyti romantišką atmosferą ir sukuria malonią nuotaiką.  

Grožio priemonių rinkinys